Najniższa cena w  tym roku !

cena aktualna do 30 kwietnia

Pellet Malopolska

Produkcja Materiałów Opałowych Drobny Kamil

ul. szaflarska (koło Ceramid farby Kabe)

Nowy Targ

+48 884162977

emial biuro@pellet.malopolska.pl

Kupuj taniej !

Witaj z tej strony Kamil Drobny założyciel marki “Pellet Małopolska”

Kwiecień to najlepszy czas na zakup pelletu , ponieważ można najwięcej zaoszczędzić. Poza tym mając pellet na zimę masz spokojną głowę. Większość ludzi czeka z zakupem do września co według mnie jest błędem. Przed okresem grzewczym sprzedawcy windują ceny pelletu gdyż zbliżająca się zima  wywiera presję zakupu na kupującym.

Pelletem zajmuję się od 2011 roku, Pamiętam jak sprzedawałem tonę za 350-400 zł takie czasy już nie wrócą. Z roku na rok montuje się coraz więcej kotłów, ponadto rynek zagraniczny głównie Włochy, Niemcy, Austria  skupują polską produkcję co znacznie winduje cenę pelletu.

 

Jeżeli chodzi o cenę pelletu musisz zastanowić się czy chcesz mieć tani pellet marnej jakości czy droższy ale dobrej jakości. Ludzie często nabierają się na pellet z domieszką MDF-u to taki pelletu z białymi lub kolorowymi wiórkami. Te wiórka to po prostu plastik, co prawda temperaturę daje niezłą ale niszczy piec, spieka się no i oczywiście nie wolno nim palić. Ja oczywiście takim pelletem się nie zajmuje, gdyż nie potrzebuje problemów w razie awarii kotła lub innego nieszczęścia.

 

Proponuję Ci pellet wysokiej jakości, który sprawdza się we wszystkich piecach na pellet. W 2018 roku sprzedałem rekordową ilość pelletu z czego miałem tylko jedną reklamacje. oczywiście pojechałem zabrałem towar i oddałem pieniądze.

Nasza cena pelletu to 790 zł i to jest najniższa cena  w tym roku, będzie stopniowo podnoszona.

 

Przykład naszych cen

2017 kwiecień - 650 zł

2017 październik - 830 zł

 

2018 kwiecień - 750 zł

2018 październik - 950 zł

 

2019 kwiecień - 790 zł

2019 październik -  1050

 

Za tą cenę oferuję ci pellet sosnowo-bukowy wysoko kaloryczny  bez żadnych domieszek czysta trocina.

Pellet nie powoduje spieków, pozostałość popiołu to 0.6%

Ogrzewanie pelletem może być znacznie tańsze, dlatego jeżeli chcesz zaoszczędzić sporo pieniędzy zapraszam do skorzystania z promocji tutaj -->

 

Pozdrawiam Kamil Drobny

Brak ryzyka !

Wypełnienie formularza promocyjnego nie jest wiążące i nie powoduje obowiązku zapłaty. Dane są chronione i nie udostępniane osobą trzecim.

Ilość ograniczona

Opał na naszym tartaku jest sprzedawany na bieżąco i jest ograniczony ilościowo. W sezonie okres czerwiec - wrzesień czas realizacji zamówień przeciągał się do 2 tygodni. Dlatego nie czekaj  aż wszyscy zaczną gromadzić opał na zimę. Zrób to na spokojnie.

Dostawa - Podhale oraz powiaty Suski , Limanowski , Myślenicki

Jeżeli skorzystasz  z promocji otrzymasz transport gratis! Promocja dotyczy całego Podhala oraz powiatów ( Suski , Limanowski , Myślenicki ) Opał bukowy oraz Pellet dostarczany jest  samochodem,  który świetnie sprawdza się w wąskich ulicach. Jednorazowo dostarczamy 3t a rozładunek następuje windą załadowczą.

Gwarancja Satysfakcji

Ponieważ przez ostatnie 3 lata mieliśmy 2 reklamacje jesteśmy w stanie dać Ci gwarancje Satysfakcji z zakupionego pelletu. Jeżeli będziesz miał problemy z kotłem wystarczy że nas o tym poinformujesz a my przyjedziemy i zwrócimy ci pieniądze.

Pellet Malopolska

Produkcja Materiałów Opałowych Drobny Kamil

Osielec 476

34-234 Osielec

+48 884162977

emial: biuro@pellet.malopolska.pl

Opał Bukowy pocięty gotowy do użytku. "Nie układany" cena 130zł/m3

Opał bukowy z naszego tartaku, pocięty gotowy do użytku, bez pracy, wysoko kaloryczny NIE SOSNA CZY ŚWIERK. Są to kawałki długości od 5 - 20 cm, oraz grube średnio około 2,5 cm spakowane jak na zdjęciu (narzucane). Cena to 130 zł za m3, (skrzynia ma 1,65m3 liczone 1,5m3) Świetnie nadaje się do palenia na ciepłą wodę lub kotła centralnego ogrzewania.

Buk układany długi ok 130cm 130zł/m3

Są to kawałki długości od 30-130 cm, grube średnio około 2,5 cm zapakowane jak na zdjęciu.(układane tzn kubik).

Cena to 130 zł za 1 kubik, (Paczka to 1,3 m3 1,3 x 1 x 1) cena za paczkę 169zł (1,3 m3)

🔥 Buk → najlepszy opał drzewny! 🔥Potniesz według własnego uznania! 🔥Kupujesz opał układany , masz pewność co do ilości! 🔥Paleta,paczka jest wliczona w całość zostaje u Ciebie! 🔥Rozładunek windą hydrauliczną pod twoim domem! 🔥Oferta ważna do odwołania…Ilość ograniczona !

Rozpałka dł 100 cm układana cena 70zł/m3

rozpałka  100% buk 
Świetnie nadaje się pod węgiel.
Długość 10 - 100 cm.
Wysoka kaloryczność. 
cena 70 zl/m3... przyzwoicie poukładane.
1 skrzynka (1,5m) = 105 zł.

Lokalny dostawca

Zakup pelletu u lokalnego dostawcy daje poczucie bezpieczeństwa, gdyż zawsze można udać się na miejsce firmy i porozmawiać  w razie problemów. Przed zakupem polecamy oglądnąć produkt dopytać o szczegóły.

Gwarancja jakości albo zwrot!

Jeżeli będziesz miał problemy z naszym pelletem dajemy ci możliwość zwrotu zakupionego towaru a tym samym zwrot pieniędzy. Wynika to z tego że  wciągu ostatnich 3 lat mieliśmy tylo 2 reklamacje. Dlatego tak tylko wystąpi problem dzwoń zareagujemy!

Cena

Zarówno Nasz jak i inny markowy pellet wyprodukowany jest z mieszanki drzew iglasto - liściastych. Jednak cena pelletu certyfikowanego rożni się ceną na poziomie 150-  300 zł . Cena ta wynika z kosztów utrzymania certyfikatu. Zatem jak sprawdzić pellet przed zakupem? Jest to bardzo proste wystarczy zasypać cały zasobnik pelletem certyfikowany , zanotować na jak długo wystarczył po czym zrobić to samo z tańszym bez certyfikatu. Jeżeli kocioł pracuje bez problemu a zasobnik wystarcza na tyle samo to masz zaoszczędzone około 250 zł na każdej tonie . Zakładając ze spalasz 6 t. w ciągu sezonu jesteś w stanie zaoszczędzić 1500 zł  czyli dużo ponad tone.