Najlepszy pellet drzewny

Oferujemy dostawę oraz rozładunek pelletu drzewnego na terenie Miast: Nowy Targ, Zakopane, Myślenice, Kraków, Wieliczka, Żywiec, Spytkowice, Sidzina, Sucha Beskidzka. Nasz pellet jest z czystego surowca, dlatego nie spieka, nie pyli spala się idealnie.

 

Nasza firma od 2011 Roku zajmuje się produkcja pelletu drzewnego iglasto-liściastego. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie wkładamy ciężka pracę, aby każdy klient był zadowolony z zakupionego u nas pelletu !!

Nasza misja jest przeciwdziałanie rosnącej emisji gazów cieplarnianych zrobić atmosfery. Ciągłe polepszanie, Jakości powietrza na terenie Miast Kraków, Zakopane, Nowy Targ, Bielsko-Biała, oraz całej Małopolski.

Najwyższa, Jakość biomasy oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwalają na uzyskanie najwyższej, jakości pelletu drzewnego, który cieszy się zainteresowaniem najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajduje się: 

pellet jasny  charakteryzujący się właściwościami na poziomie Din Plus.

Na życzenie Klienta zapewniamy atrakcyjny transport na terenie Miasta Kraków, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Bielsko-Biała oraz okolice.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?     

Nasz pellet to produkt całkowicie naturalny, dlatego ma pozytywny wpływ na zdrowie Nasze. Powstaje z staranie wyselekcjonowanego drzewa, co wpływa na jego późniejsze właściwości. Współpracując z Nami nie będziesz miał Problemów z Eksploatacją kotła oraz nieprzyjemnych Niespodzianek.

Naturalny Surowiec

Od 2011r. Specjalizujemy się w produkcji pelletu. Odpad drzewny używany w procesie produkcji pochodzi z własnego tartaku, współpraca daje nam gwarancje wykorzystania najwyższej, jakości biomasy.

Produkt ekologiczny

Pellet jasny to  dynamicznie zdobywający popularność materiał opałowy. Po spaleniu 1 tony naszego pelletu pozostaje ok. 7 kg popiołu, Który można wykorzystać, jako nawóz dla Roślin.

Solidność

Celem naszej Firmy jest ciągłe podnoszenie jakości ,zadowolenie i satysfakcja klienta jest na pierwszym miejscu. Oferowany przez nasz pellet dostarczamy własnym transportem na terenie województw : Małopolska,  Śląsikie

Kupuj wg kategorii

Nowości

Promocja

Bestsellery