zamów 4 skrzynie a otrzymasz darmowy transport.

kończy się za...

Opał Bukowy pocięty gotowy do użytku. "Nie układany" cena 130zł/m3

Opał bukowy z naszego tartaku, pocięty gotowy do użytku, bez pracy, wysoko kaloryczny NIE SOSNA CZY ŚWIERK. Są to kawałki długości od 5 - 20 cm, oraz grube średnio około 2,5 cm spakowane jak na zdjęciu (narzucane). Cena to 130 zł za m3, (skrzynia ma 1,65m3 liczone 1,5m3) Świetnie nadaje się do palenia na ciepłą wodę lub kotła centralnego ogrzewania.

Buk układany długi ok 130cm 130zł/m3

Są to kawałki długości od 30-130 cm, grube średnio około 2,5 cm zapakowane jak na zdjęciu.(układane tzn kubik).

Cena to 130 zł za 1 kubik, (Paczka to 1,3 m3 1,3 x 1 x 1) cena za paczkę 169zł (1,3 m3)

🔥 Buk → najlepszy opał drzewny! 🔥Potniesz według własnego uznania! 🔥Kupujesz opał układany , masz pewność co do ilości! 🔥Paleta,paczka jest wliczona w całość zostaje u Ciebie! 🔥Rozładunek windą hydrauliczną pod twoim domem! 🔥Oferta ważna do odwołania…Ilość ograniczona !

Rozpałka dł 100 cm układana cena 70zł/m3

rozpałka  100% buk 
Świetnie nadaje się pod węgiel.
Długość 10 - 100 cm.
Wysoka kaloryczność. 
cena 70 zl/m3... przyzwoicie poukładane.
1 skrzynka (1,5m) = 105 zł.

890 zł tona ( brutto )

890 zł  to cena brutto. Jeżeli skorzystasz z promocji otrzymasz transport gratis! Otrzymujesz również gwarancje zwrotu , jeżeli uznasz że produkt nie spełnia twoich oczekiwań. Obecna cena konkurencji peleltu z certyfikatem A1 to 1200 zł czyli masz ... zł oszczędności na każdej tonie!

Pellet Malopolska

Produkcja Materiałów Opałowych Drobny Kamil

ul. szaflarska (koło Ceramid farby Kabe)

Nowy Targ

+48 884162977

emial biuro@pellet.malopolska.pl

Brak ryzyka !

Wypełnienie formularza promocyjnego nie jest wiążące i nie powoduje obowiązku zapłaty. Dane są chronione i nie udostępniane osobą trzecim.

Ilość ograniczona

Opał na naszym tartaku jest sprzedawany na bieżąco i jest ograniczony ilościowo. W sezonie okres czerwiec - wrzesień czas realizacji zamówień przeciągał się do 2 tygodni. Dlatego nie czekaj  aż wszyscy zaczną gromadzić opał na zimę. Zrób to na spokojnie.

Dostawa - Podhale oraz powiaty Suski , Limanowski , Myślenicki

Jeżeli skorzystasz  z promocji otrzymasz transport gratis! Promocja dotyczy całego Podhala oraz powiatów ( Suski , Limanowski , Myślenicki ) Opał bukowy oraz Pellet dostarczany jest  samochodem,  który świetnie sprawdza się w wąskich ulicach. Jednorazowo dostarczamy 3t a rozładunek następuje windą załadowczą.

Gwarancja Satysfakcji

Ponieważ przez ostatnie 3 lata mieliśmy 2 reklamacje jesteśmy w stanie dać Ci gwarancje Satysfakcji z zakupionego pelletu. Jeżeli będziesz miał problemy z kotłem wystarczy że nas o tym poinformujesz a my przyjedziemy i zwrócimy ci pieniądze.

Pellet Malopolska

Produkcja Materiałów Opałowych Drobny Kamil

Osielec 476

34-234 Osielec

+48 884162977

emial: biuro@pellet.malopolska.pl

Brak ryzyka !

Wypełnienie formularza promocyjnego nie jest wiążące i nie powoduje obowiązku zapłaty. Dane są chronione i nie udostępniane osobą trzecim.

Lokalny dostawca

Zakup pelletu u lokalnego dostawcy daje poczucie bezpieczeństwa, gdyż zawsze można udać się na miejsce firmy i porozmawiać  w razie problemów. Przed zakupem polecamy oglądnąć produkt dopytać o szczegóły.

Gwarancja jakości albo zwrot!

Jeżeli będziesz miał problemy z naszym pelletem dajemy ci możliwość zwrotu zakupionego towaru a tym samym zwrot pieniędzy. Wynika to z tego że  wciągu ostatnich 3 lat mieliśmy tylo 2 reklamacje. Dlatego tak tylko wystąpi problem dzwoń zareagujemy!

Cena

Zarówno Nasz jak i inny markowy pellet wyprodukowany jest z mieszanki drzew iglasto - liściastych. Jednak cena pelletu certyfikowanego rożni się ceną na poziomie 150-  300 zł . Cena ta wynika z kosztów utrzymania certyfikatu. Zatem jak sprawdzić pellet przed zakupem? Jest to bardzo proste wystarczy zasypać cały zasobnik pelletem certyfikowany , zanotować na jak długo wystarczył po czym zrobić to samo z tańszym bez certyfikatu. Jeżeli kocioł pracuje bez problemu a zasobnik wystarcza na tyle samo to masz zaoszczędzone około 250 zł na każdej tonie . Zakładając ze spalasz 6 t. w ciągu sezonu jesteś w stanie zaoszczędzić 1500 zł  czyli dużo ponad tone.

Brak ryzyka !

Wypełnienie formularza promocyjnego nie jest wiążące i nie powoduje obowiązku zapłaty. Dane są chronione i nie udostępniane osobą trzecim.