PROMOCJA - Darmowa próbka dla Ciebie

kończy się za...

Nasz pellet to...

Najlepszej jakości  materiał opałowy przeznaczony zarówno dla domów jednorodzonych jak i klientów hurtowych. Nie posiada żadnych domieszek MDF czy innych drewnopochodnych materiałów. Jego podstawowe parametry to:

  • Zawartość popiołu 0,7%
  • kolor - kawa z mlekiem
  • Nie szlakuje, nie pyli
  • Kaloryczność 18 MGJ
  • Wilgotność 6%
  • Pakowany w worki 15 kg

Darmowa próbka dla Ciebie (worek 15 kg)

Niska zawartość popiołu.

Zawartość popiołu, która pozostaje po spaleniu pelletu jest na poziomie 0,7 % co daje zaledwie 7 kg z każdej tony pelletu.  Ponieważ Nasz pellet nie zawiera substancji chemicznych można go wykorzystać popiół jako nawóz dla roślin. Pellet wypala nie na pył nie pozostawia spieków

Bez domieszek i lepiszczy

To nie jest pellet kiepskiej jakości z domieszkami płyt meblowych MDF czy innych substancji chemicznych. Te białe kawałki w pellecie to plastik!. 

Sprawdzony

  • Świetnie sprawdza się we wszystkich renomowanych markach. Mając 400 stałych klientów sprawdziliśmy już większość kotłów.

Tu Nas znajdziesz

  • Nasze 70% Naszym klientom jest na Podhalu, podejmuje nowo czytanie w Nowym Targu na ulicy szaflarskiej. Punkt jest czynny od 8 - 15 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszamy!

Dostawa - Podhale oraz powiaty Suski , Limanowski , Myślenicki

Jeżeli skorzystasz  z promocji otrzymasz transport gratis! Promocja dotyczy całego Podhala oraz powiatów ( Suski , Limanowski , Myślenicki ) Pellet dostarczany jest  samochodem,  który świetnie sprawdza się w wąskich ulicach. Jednorazowo dostarczamy 3t a rozładunek następuje windą załadowczą.

Gwarancja Satysfakcji

Ponieważ przez ostatnie 3 lata mieliśmy 2 reklamacje jesteśmy w stanie dać Ci gwarancje Satysfakcji z zakupionego pelletu. Jeżeli będziesz miał problemy z kotłem wystarczy że nas o tym poinformujesz a my przyjedziemy i zwrócimy ci pieniądze.

899 zł tona ( brutto )

899 zł  to cena brutto. W cenie zawarta jest kaucja za paletę oraz jeżeli skorzystasz z promocji otrzymasz transport gratis! Otrzymujesz również gwarancje zwrotu , jeżeli uznasz że produkt nie spełnia twoich oczekiwań. Obecna cena konkurencji peleltu z certyfikatem A1 to 1200 zł czyli masz  250 zł oszczędności na każdej tonie!

Darmowa próbka dla Ciebie (worek 15 kg)

Brak ryzyka !

Wypełnienie formularza promocyjnego nie jest wiążące i nie powoduje obowiązku zapłaty. Dane są chronione i nie udostępniane osobą trzecim.

Lokalny dostawca

Zakup pelletu u lokalnego dostawcy daje poczucie bezpieczeństwa, gdyż zawsze można udać się na miejsce firmy i porozmawiać  w razie problemów. Przed zakupem polecamy oglądnąć produkt dopytać o szczegóły.

Gwarancja jakości albo zwrot!

Jeżeli będziesz miał problemy z naszym pelletem dajemy ci możliwość zwrotu zakupionego towaru a tym samym zwrot pieniędzy. Wynika to z tego że  wciągu ostatnich 3 lat mieliśmy tylo 2 reklamacje. Dlatego tak tylko wystąpi problem dzwoń zareagujemy!

Cena

Zarówno Nasz jak i inny markowy pellet wyprodukowany jest z mieszanki drzew iglasto - liściastych. Jednak cena pelletu certyfikowanego rożni się ceną na poziomie 150-  300 zł . Cena ta wynika z kosztów utrzymania certyfikatu. Zatem jak sprawdzić pellet przed zakupem? Jest to bardzo proste wystarczy zasypać cały zasobnik pelletem certyfikowany , zanotować na jak długo wystarczył po czym zrobić to samo z tańszym bez certyfikatu. Jeżeli kocioł pracuje bez problemu a zasobnik wystarcza na tyle samo to masz zaoszczędzone około 250 zł na każdej tonie . Zakładając ze spalasz 6 t. w ciągu sezonu jesteś w stanie zaoszczędzić 1500 zł  czyli dużo ponad tone.

Pellet Malopolska

Produkcja Materiałów Opałowych Drobny Kamil

ul. szaflarska (koło Ceramid farby Kabe)

Nowy Targ

+48 884162977

emial biuro@pellet.malopolska.pl

Kolejny rok współpracuje z Kamilem i jestem póki co zadowolony Polecam!

Marcin Rusnarczyk

 

Duży plus za jakość materiału, który otrzymałem. Jeżeli chodzi o kontakt ze sprzedającym - też nie miałem żadnych problemów. Polecam w 100%

Krzysztof Klimala

Polecam, bardzo fachowa obsługa. Pelet najwyżej jakości, dostawa na czas.

Edyta Hmr 

 

 

Pellet super, w bardzo wymagającym palniku kostrzewy sprawuje się bardzo dobrze. polecam

Monika Maślanka 

Darmowa próbka dla Ciebie (worek 15 kg)

Brak ryzyka !

Wypełnienie formularza promocyjnego nie jest wiążące i nie powoduje obowiązku zapłaty. Dane są chronione i nie udostępniane osobą trzecim.