Najniższa cena w roku ! Do końca Maja

Koniec promocji za ...

Witaj z tej strony Kamil założyciel marki “Pellet Małopolska”

Piszę do Ciebie ponieważ mam informacje że od 09.05.2019 przechodzimy na cenę letnią.

Jest to najlepszy czas na zakup pelletu , ponieważ można najwięcej zaoszczędzić. Poza tym mając pellet na zimę masz spokojną głowę. Większość ludzi czeka z zakupem do września co według mnie jest błędem. Przed okresem grzewczym sprzedawcy windują ceny pelletu gdyż zbliżająca się zima  wywiera presję zakupu na kupującym.

Pellet zajmuję się od 2011 roku, Pamiętam jak sprzedawałem tonę za 350-400zł takie czasy już nie wrócą. Z roku na rok zakłada się coraz więcej pieców, ponadto rynek zagraniczny głównie włochy, Niemcy, Austria  kupują polską produkcję co znacznie winduje cenę pelletu.

Jeżeli chodzi o cenę pelletu musisz zastanowić się czy chcesz mieć tani pellet marnej jakości czy droższy ale dobrej jakości. Ludzie często nabierają się na pellet z domieszką MDF-u to taki pelletu z białymi lub kolorowymi wiórkami. Te wiórka to po prostu plastik, co prawda temperaturę daje niezłą ale niszczy piec, spieka się no i oczywiście nie wolno nim palić. Ja oczywiście takim pelletem się nie zajmuje, gdyż nie potrzebuje problemów w razie awarii kotła lub innego nieszczęścia.

Proponuję Ci pellet wysokiej jakości, który sprawdza się we wszystkich piecach na pellet. W 2018 roku sprzedałem rekordową ilość pelletu z czego miałem tylko jedną reklamacje. oczywiście pojechałem zabrałem towar i oddałem pieniądze.

Nasza cena pelletu to 790 zł i to jest najniższa cena  w tym roku, będzie stopniowo podnoszona.

Przykład naszych cen

2017 kwiecień - 650 zł

2017 październik - 830 zł

2018 kwiecień - 750 zł

2018 październik - 950 zł

2019 maj - 790 zł

2019 październik -  1050

Za tą cenę oferuję ci pellet sosnowo-bukowy wysoko kaloryczny  bez żadnych domieszek czysta trocina.

Pellet nie powoduje spieków, pozostałość popiołu to 0.6%

Ogrzewanie pelletem może być znacznie tańsze, dlatego jeżeli chcesz zaoszczędzić sporo pieniędzy zapraszam do skorzystania z promocji tutaj --> sklep pellet małopolska

Pozdrawiam Kamil Drobny

Nasz pellet to...

Najlepszej jakości  materiał opałowy przeznaczony zarówno dla domów jednorodzonych jak i klientów biznesowych. Nie posiada żadnych domieszek MDF czy innych drewnopochodnych materiałów. Jego podstawowe parametry to:

  • Zawartość popiołu 0,7%
  • kolor - kawa z mlekiem
  • Nie szlakuje, nie pyli
  • Kaloryczność 18 MGJ
  • Wilgotność 6%
  • Pakowany w worki 15 kg

Niska zawartość popiołu.

Zawartość popiołu, która pozostaje po spaleniu pelletu jest na poziomie 0,7 % co daje zaledwie 7 kg z każdej tony pelletu.  Ponieważ Nasz pellet nie zawiera substancji chemicznych można go wykorzystać popiół jako nawóz dla roślin. Pellet wypala nie na pył nie pozostawia spieków

Bez domieszek i lepiszczy

To nie jest pellet kiepskiej jakości z domieszkami płyt meblowych MDF czy innych substancji chemicznych. Te białe kawałki w pellecie to plastik!. 

Sprawdzony

  • Świetnie sprawdza się we wszystkich renomowanych markach. Mając 400 stałych klientów sprawdziliśmy już większość kotłów.

Tu Nas znajdziesz

  • Nasze 70% Naszym klientom jest na Podhalu, podejmuje nowo czytanie w Nowym Targu na ulicy szaflarskiej. Punkt jest czynny od 8 - 15 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszamy!

Dostawa - Podhale oraz powiaty Suski , Limanowski , Myślenicki

Jeżeli skorzystasz  z promocji otrzymasz niski koszt transportu ! Promocja dotyczy całego Podhala oraz powiatów ( Suski , Limanowski , Myślenicki ) Pellet dostarczany jest  samochodem,  który świetnie sprawdza się w wąskich ulicach. Jednorazowo dostarczamy 3t a rozładunek następuje windą załadowczą.

Gwarancja Satysfakcji

Ponieważ przez ostatnie 3 lata mieliśmy 2 reklamacje jesteśmy w stanie dać Ci gwarancje Satysfakcji z zakupionego pelletu. Jeżeli będziesz miał problemy z kotłem wystarczy że nas o tym poinformujesz a my przyjedziemy i zwrócimy ci pieniądze.

Kupuj taniej !

Przepłaciłeś za pellet w 2018 roku? Niektórzy kupowali pellet w cenach 1280 zł za 990 kg. Nie dopuszczaj do takiej sytuacji szanuj swoje pieniądze! Zapytasz jak? Kupuj pellet w cenie letniej o wiele taniej... W kwietniu 2018 roku Nasz pellet kosztował 750 zł, przykładowo na 6-ciu tonach zaoszczędziłbyś  3180 zł czyli wakacje za free!

Brak ryzyka !

Wypełnienie formularza zakupowego nie jest wiążące i nie ma obowiązku zapłaty. Transakcja odbywa się w dniu dostarczenia przedmiotu.

arrow

Lokalny dostawca

Zakup pelletu u lokalnego dostawcy daje poczucie bezpieczeństwa, gdyż zawsze można udać się na miejsce firmy i porozmawiać  w razie problemów. Przed zakupem polecamy oglądnąć produkt dopytać o szczegóły.

Gwarancja jakości albo zwrot!

Jeżeli będziesz miał problemy z naszym pelletem dajemy ci możliwość zwrotu zakupionego towaru a tym samym zwrot pieniędzy. Wynika to z tego że  wciągu ostatnich 3 lat mieliśmy tylo 2 reklamacje. Dlatego tak tylko wystąpi problem dzwoń zareagujemy!

Cena

Zarówno Nasz jak i inny markowy pellet wyprodukowany jest z mieszanki drzew iglasto - liściastych. Jednak cena pelletu certyfikowanego rożni się ceną na poziomie 150-  300 zł . Cena ta wynika z kosztów utrzymania certyfikatu. Zatem jak sprawdzić pellet przed zakupem? Jest to bardzo proste wystarczy zasypać cały zasobnik pelletem certyfikowany , zanotować na jak długo wystarczył po czym zrobić to samo z tańszym bez certyfikatu. Jeżeli kocioł pracuje bez problemu a zasobnik wystarcza na tyle samo to masz zaoszczędzone około 250 zł na każdej tonie . Zakładając ze spalasz 6 t. w ciągu sezonu jesteś w stanie zaoszczędzić 1500 zł  czyli dużo ponad tone.

Pellet Malopolska

Produkcja Materiałów Opałowych Drobny Kamil

ul. szaflarska (koło Ceramid farby Kabe)

Nowy Targ

+48 884162977

emial biuro@pellet.malopolska.pl