BLACK WEEK

dla  Podhala, Myślenic , Żywca i okolic.

Tylko dziś dla 5-ciu pierwszych osób gwarancja  ceny.

The timer has expired!

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO TYLKO

Promocja tylko na tej stronie 

1036zł—> 799 zł

Brak ryzyka!

 (zamawiasz za pobraniem)

Wypełnienie formularza zakupowego nie jest wiążące i nie ma obowiązku zapłaty. Transakcja odbywa się w dniu dostarczenia przedmiotu po wcześniejszym kontakcie z klientem.

Jasny pellet najwyżej jakości A1. Jest to pellet z trocin iglastych bez żadnych domieszek nawet kory, jest to najczystsza postać pelletu jaka może być ! zawartość popiołu jest na poziomie 0,3% co daje 3 kg z 1 tony spalonego pelletu.

–  Nie przepłacaj za pellet w cenie około 1100 zł nasz pali się tak samo nawet lepiej! a w kieszeni zostaje blisko 237zł na każdej tonie !

Otrzymasz czyściutki pellet  bez domieszek MDF, kleju, piasku….. ba!! nawet bez  kory.Nie ma kosztów ukrytych ,kaucji za palete w  wysokości 30 zł.Podajemy ceny brutto czyli tyle ile faktycznie zapłacisz.Masz piec  z dotacjiNie ma problemu otrzymasz wszystkie potrzebne dokumenty.Dołączysz do stek zadowolonych klientów , którzy spędzają spokojny sezon grzewczy. rozładunek na palecie pod twoja posesją.

Dołącz do zadowolonych klientów.

Jest tego znacznie więcej…

Nasz pellet to…

Najlepszej jakości  materiał opałowy przeznaczony zarówno dla domów jednorodzonych jak i klientów biznesowych. Nie posiada żadnych domieszek MDF czy innych drewnopochodnych materiałów. Jego podstawowe parametry to:

Zawartość popiołu 0,4%kolor – żółtyNie szlakuje, nie pyliKaloryczność ok. 18 MGJWilgotność 6%Pakowany w worki 15 kg

Niska zawartość popiołu.

Zawartość popiołu, która pozostaje po spaleniu pelletu jest na poziomie 0,3 – 0,4 % co daje zaledwie 3 kg z każdej tony pelletu.  Ponieważ Nasz pellet nie zawiera substancji chemicznych można go wykorzystać popiół jako nawóz dla roślin. Pellet wypala nie na pył nie pozostawia spieków

Bez domieszek i lepiszczy

To nie jest pellet kiepskiej jakości z domieszkami płyt meblowych MDF czy innych substancji chemicznych. Te białe kawałki w pellecie to plastik!. 

Sprawdzony

Świetnie sprawdza się we wszystkich renomowanych markach. Mając 400 stałych klientów sprawdziliśmy już większość kotłów.

Gwarancja Satysfakcji

Ponieważ przez ostatnie 3 lata mieliśmy 2 reklamacje jesteśmy w stanie dać Ci gwarancje Satysfakcji z zakupionego pelletu. Jeżeli będziesz miał problemy z kotłem wystarczy że nas o tym poinformujesz a my przyjedziemy i zwrócimy ci pieniądze.

 Dostawa – 29 zł. dla każdej tony.

  Pellet dostarczany jest  samochodem,  który świetnie sprawdza się w wąskich ulicach. Jednorazowo dostarczamy 4 t. a rozładunek następuje windą załadowczą.

Brak ryzyka!

 (zamawiasz za pobraniem)

Wypełnienie formularza zakupowego nie jest wiążące i nie ma obowiązku zapłaty. Transakcja odbywa się w dniu dostarczenia przedmiotu po wcześniejszym kontakcie z klientem.

Pozostało jeszcze…

The timer has expired!