fbpx

Odbierz  kupon rabatowy  -50 zł na każdą tonę pelletu.

Zakończenie promocji czwartek 05.11.200 (ilość ograniczona)

Pozostało jeszcze...

Oto co mamy:

Jasny pellet najwyżej jakości A1. Jest to pellet z trocin iglastych bez żadnych domieszek nawet kory, jest to najczystsza postać pelletu jaka może być ! zawartość popiołu jest na poziomie 0,3% co daje 3 kg z 1 tony spalonego pelletu.

-  Nie przepłacaj za markowe pellety w cenie około 1100 zł nasz pali się tak samo nawet lepiej! a w kieszeni zostaje około 300 zł na każdej tonie !

- Otrzymasz czyściutki pellet  bez domieszek MDF, kleju, piasku..... ba!! nawet bez grama kory.

- Nie ma kosztów ukrytych ,Nie doliczamy kaucji za palete w  wysokości 30 zł.

- Podajemy ceny brutto czyli tyle ile faktycznie zapłacisz

-Masz piec  z dotacji?

Nie ma problemu otrzymasz wszystkie potrzebne dokumenty.

-Dziś gwarancja  Darmowej dostawy+ rozładunek na palecie pod twoja posesją.

- Dołączysz do stek zadowolonych klientów , którzy spędzają spokojny sezon grzewczy.

Promocja tylko na tej stronie 

do 05.11.2020r


Brak ryzyka!

 (zamawiasz za pobraniem)

Wypełnienie formularza zakupowego nie jest wiążące i nie ma obowiązku zapłaty. Transakcja odbywa się w dniu dostarczenia przedmiotu po wcześniejszym kontakcie z klientem.

Masz pytania zadzwoń

+ 48 884 162 977

Dołącz do zadowolonych klientów.

Jest tego znacznie więcej...

Nasz pellet to...

Najlepszej jakości  materiał opałowy przeznaczony zarówno dla domów jednorodzonych jak i klientów biznesowych. Nie posiada żadnych domieszek MDF czy innych drewnopochodnych materiałów. Jego podstawowe parametry to:

  • Zawartość popiołu 0,4%
  • kolor - żółty
  • Nie szlakuje, nie pyli
  • Kaloryczność ok. 18 MGJ
  • Wilgotność 6%
  • Pakowany w worki 15 kg


Niska zawartość popiołu.

Zawartość popiołu, która pozostaje po spaleniu pelletu jest na poziomie 0,3 - 0,4 % co daje zaledwie 3 kg z każdej tony pelletu.  Ponieważ Nasz pellet nie zawiera substancji chemicznych można go wykorzystać popiół jako nawóz dla roślin. Pellet wypala nie na pył nie pozostawia spieków

Bez domieszek i lepiszczy


To nie jest pellet kiepskiej jakości z domieszkami płyt meblowych MDF czy innych substancji chemicznych. Te białe kawałki w pellecie to plastik!. 

Sprawdzony

  • Świetnie sprawdza się we wszystkich renomowanych markach. Mając 400 stałych klientów sprawdziliśmy już większość kotłów.

Gwarancja Satysfakcji

Ponieważ przez ostatnie 3 lata mieliśmy 2 reklamacje jesteśmy w stanie dać Ci gwarancje Satysfakcji z zakupionego pelletu. Jeżeli będziesz miał problemy z kotłem wystarczy że nas o tym poinformujesz a my przyjedziemy i zwrócimy ci pieniądze.

Brak ryzyka!

 (zamawiasz za pobraniem)

Wypełnienie formularza zakupowego nie jest wiążące i nie ma obowiązku zapłaty. Transakcja odbywa się w dniu dostarczenia przedmiotu po wcześniejszym kontakcie z klientem.